Jos Vos

PGA-golfprofessional op Golfbaan Bentwoud

Waarom ben je gaan lesgeven?

Ik ben gaan lesgeven om mijn passie voor de golfsport met anderen te delen. Daarbij is het erg leuk om veel verschillende mensen te ontmoeten en beter te leren golfen!

Heb je specialisaties?

Ik geef golfers altijd leuke oefeningen om beter te worden. Daarbij vertel ik ook wat er goed gaat en geef ik een helder beeld van je verbeterpunten op basis van de balvluchtwetten. Dan blijft het vertrouwen in eigen kunnen aanwezig, verbeter je altijd en is er geen vormverlies.

Heb je nog andere interesses naast golf?

Ik ben naast P.G.A. A level 4 golfprofessional ook CPION geaccrediteerd Vitaloog (vitaliteitscoach manager en adviseur in 1) en in deze rol geef ik vitaliteitscoaching en vitaliteitstrainingen aan individuen en organisaties.
Ik zet mensen weer in hun kracht op basis van de Vitaliteitsschijf met coaching op leefstijl, mindset en zingeving. Pre burn-out coaching is dus mijn andere specialisatie.
Check de data van de trainingen op: www.devitaloog.nl.

Wat is jouw golfmotto?

Zorg dat je doelen haalbaar zijn maar toch uitdagen en prikkelen. En daar kan ik je goed in begeleiden.

Kom ook golfen zonder poeha

0172 - 58 30 10 Contact

22 mei: Benefietwedstrijd voor het Sophia Kinderziekenhuis

Brasserie Roest vanaf 16:00 uur gesloten

Op vrijdag 22 mei vindt er een bijzondere benefietwedstrijd plaats voor het Sophia Kinderziekenhuis, waarbij deelnemers zich inzetten om zoveel mogelijk geld op te halen voor dit mooie doel. Aansluitend organiseren we een groot diner voor alle betrokkenen.

Daarom is Brasserie Roest op vrijdag 22 mei vanaf 16.00 uur volledig gereserveerd en gesloten voor overige gasten.

We ontvangen je graag weer vanaf zaterdag 23 mei. Bedankt voor je begrip en excuses voor het eventuele ongemak.

 

Naar homepage