De grassrange is geopend

01 JUN 2026

Het heeft even geduurd, maar je kunt weer oefenen met afslaan van het echte gras in plaats van de oefenmat.

De grassrange is weer open! In de maanden juni t/m september kun je op donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag weer afslaan van onze fraaie grasrange. Let op: afslaan uitsluitend toegestaan binnen de oranje belijning en alleen met ballen uit de ballenautomaat. Het oprapen van ballen buiten de belijning is niet toegestaan.

Mocht de grasrange door overmatig of onjuist gebruik dusdanig beschadigd zijn dat oefenen niet meer mogelijk is, kan het voorkomen dat de grasrange tijdens bovenstaande periode zal worden gesloten om te kunnen herstellen.

Veel oefenplezier!

Kom ook golfen zonder poeha

0172 - 58 30 10 Contact

Oktoberfest zorgt voor volle bak! 🍻

Brasserie Roest op 10 oktober beperkt geopend vanaf 16:00 uur

Op zaterdag 10 oktober vieren we ons Oktoberfest met ruim 90 deelnemers. Daardoor zit ons restaurant vanaf 16:00 uur behoorlijk vol en is het beperkt geopend voor reguliere bezoekers.

Excuses voor het ongemak en bedankt voor je begrip. Wij maken er ondertussen met onze deelnemers een gezellige Duitse avond van. Prost! 🍺

Naar de website